Shopify Kurulum


Shopify ,E-Ticaret yazılımı kuşkusuz günümüzün en iyi e-ticaret sistemlerinden bir tanesi.

Kanada ve Amerika merkezli Shopify, aylık 29 Dolar'dan başlayan paketler ile, hiçbir yazılım bilgisine sahip olmadan, e-ticaret sitenizi kurmanıza olanak sağlıyor.Fakat yinede kurulum ve temel ayarlar için bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Shopify sistemi şuan için sadece ingilizce, dolayısyla Türk kullanıcılar için shopify ile e-ticaret'e başlamak bazen zor olabiliyor.Sistemi türkçeye çevirmek, domain ayarları, ve bazı ince ayarlar için azda olsa teknik bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Shopify'ın en önemli özelliklerinden bir tanesi, SEO (search engine optimization) özelliği. Seo, sitenizin ,istediğiniz kelimelerde üst sıralarda çıkmasını kolaylaştıran bir terimdir, türkçesi "arama motoru optimizasyonu" dur.Shopify özellik olarak SEO kurallarına en uygun ve optimize edilmiş yazılımlardan bir tanesi, hatta bu konuda en iyisi diyebiliriz. Dolayısıyla E-ticaret hayatınıza avantajlı olarak başlamanıza yardımcı olacaktır.

Shopify e-ticaret sistemini kullanmayı düşünenler için profesyönel bir kurulum paketi hazırladık. Shopify e-ticaret sitenizi A'dan Z'ye profesyönel ve doğru bir şekilde kurup, gerekli tüm ayarları yapıp size teslim ediyoruz.

Bu konuda detaylı bilgi ve kurulum paketini satın almak için...